Ahşap Evler

Ahşap Evler Naswood clt ahşap ev yapanlar yığma sistem ahşap ev yapanlar karkas sistem ahşap ev yapanlar ahşap ev fiyatları

Ahşap Villa

Ahşap villa fiyatları ve ahşap ev fiyatları ahşap ev üretimi yapan Türkiye, ahşap evler ahşap panel, ithal ahlap fiyatları , Ahşap villa fiyatları ahşap villalar

Thermowood Fiyatları Thermowood Türkiye

Thermood Türkiye Ahşap Thermowood Fiyatları, Thermowood Cephe kaplama , Thermowood Zemin kaplama Isıl İşlem Görmüş Ahşap, Thermowood, Thermowood Türkiye

Lamine Ahşap

Lamine ürünler Ahşap Lamine Ürünler, lamine edilmiş ahşap 50 metre lamine ahşap uzun ahşapbı nereden bulurum, birleştirilmiş ahşap ithal birleşmiş ahşaplar , ithal lamine ahşaplar

Thermowood Ahşap Ürünler

Nas Thermowood Dayanklı doğal sağlıklı yapısal Ahşap

Naswood bünyesi altında NasThermowood markasını çıkardık çünkü Türkiye'de ısıl işlem görmüş ahşap Thermowood, doğal ahşap Thermowood, sağlıklı Ahşap Thermowood, isi yalıtımı Thermowood

CLT Ahşap Nasreddin Group Ahşap Ürünleri

Ahşap Ev Ahşap Kiriş Lamine Ahşap Ahşaptan yapılma Panel Çapraz Bağlanmış Ahşap Clt Duvar

Ahşap ev konusunda hızla gelişip buyüyen naswood Türkiye'de bu alanda çalışmalarını teknolojiyle geliştiren tak firma olup ahşaptan CLT ahşap oteller CLT ahşap binalar Clt Ahşap evler Clt Ahşap yapılar üretmektedir.

Naswood Ayrıca Clt'nin yanında eski sistem Karkas ve Yığma Ahşap evleri üretip bualanda Türkiyede Tek Dünyada öncü bir firma olmuştur.

Lamine Ahşap Kiriş

Lamine edilmiş ahşap olan ahşabın teknelojik haline Naslam diyoruz. Naslam markası altında biz Lamine Kiriş DEĞİŞKEN KESİTLİ LAMİNE KİRİŞLER 3,3 Metre Yükseklik ve 50 Metre Uzunluğa Kadar

Finger Joint işlemi istediğiniz uzunlukta yapısal ahşaplar için finjoint yaparak yapısal lamine ahşap üretiyoruz.

Antalya, muğla ve ukrayna’daki modern üretim tesislerimizle, Nasreddin Ahşap ürünleri kısaca naswood olarak dünyanın ahşabını üretiyor, satıyor, projeler gerçekleştiriyoruz!

NASWOOD Ahşap ev, Thermowood, Ahşap Pencere, Lamine kiriş, Lamine Panel, CLT Duvar, Ahşap Duvar

Siz Değerli Ahşap Dostlarıyla Buluşturduklarımız..

Nas Thermowood

NASTHERMOWOOD
Isıl İşlem Görmüş Ahşap

Thermowood® işlemi, üstün özellikli ahşaplar yaratmak için uygulanan özel bir işlemdir. Buhar ve ısıl yöntemlerle ahşabı modifiye ederek, doğal ve kusursuz özellikler kazandırır.

NasLam Lamine Ahşap

NASLAM
Lamine Ahşap

Lamine edilerek geliştirilmiş taşıyıcı yapısal ahşaplar, kendi doğasından çok daha güçlü olarak yapılarda yeniden hayata bağlanır.

NasHouse Ahşap Ev

NASHOUSE
Ahşap Evler

Ahşabı sadece bugün değil, geleceğin de yapı malzemesi olarak gören, ahşap üretimi ve işleme teknikleri üzerine uzmanlaşmış NASWOOD için ahşap ev üretimi de artık kaçınılmaz hale gelmişti.

Nasreed Hasır Çatı ve Dekor

NASREED
Hasır Çatı ve Dekor

Projeye özel olarak hasır çatılar üretmekle birlikte “Bali Evleri” ismiyle klasikleşmiş olan hasır çatılı mistik gazeboları, hasır şemsiyeleri ve farklı hasır dekor ürünlerini NASREED markamız altında sunmaktayız.

Naspen Ahşap Pencere Kapı

NASPEN
Ahşap Pencere

“Finger joint” ve “Lamine” işlemleri tamamlanmış pencere profillerini kanatlı/sabit camlı, tek/çift açılımlı, çift kanat açılmalı, üst ve dikey kayıtları eğimli, kemerli, dairesel (pivot), giyotin sürgülü gibi geniş yelpazede ürün haline

NasPan Ahşap Panel

NASPAN
Ahşap Panel

NASPAN markası altında Türkiye’deki en gelişmiş panel teknolojisi ile ahşap paneller üretip, kullanıma hazır ürünleri müşterilerimize sunmaktayız.

Nasreddingroup Naswood Proje NasProje

NASPROJE Anahtar teslim Ahşap projeler

Naswood ahşap konusunda seçkin mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekibiyle Naswood, yurt içi ve yurt dışında, otel / avm / kamu kurum ve kuruluş projeleri, komple bina projeleri, iç-dış cephe ve zemin kaplama projeleri, sanatsal projeler v.b. sayısız anahtar teslim projeye de başarı ile imza atmıştır.

Naswood, ahşabın tomruk aşamasından, yaşam alanına kazandırılmasına kadar olan tüm süreçlerini, kendi bünyesinde gerçekleştirebiliyor olmanın avantajlarını ve haklı gurunu yaşamaktadır. Kökümüzü sağlam, dallarımızı yüksek kılan değerli çalışanlarıma, müşterilerimize ve bize güvenen değerli yatırımcılara teşekkür ederim.

Naswood Nasreddin Grouop ahşap

Türkiye’nin Öncü, Dünya’nın Yükselen Değeri

Ahşabı geleceğin öncelikli yapı malzemesi olarak gören Naswood, üretim altyapısı, üstün teknolojisi, yüksek kalite standartları ve güçlü yatırımlarıyla ahşap sektöründe Türkiye’nin öncü, dünyanın sayılı kuruluşudur.

Naswood, sektöre 1990 yılında kamış ve hasır ürünleri üretimi ile giriş yapmış olup; bugün, Muğla, Antalya ve Ukrayna’daki ...
Naswood Nasreddin Orman Ürünleri Hakkında Himmet Erbay


YAPISAL AHŞAP TEKNOLOJİSİ
CLT Yapısal Ahşap Teknolojisi

Ahşap Yapı Sistemleri CLT

CLT çapraz lamine panel sistemi, yan yana sıralanmış ahşap tabakaların kontra şekilde üst üste yapıştırılması ile elde edilen panel sistemidir.

Güçlü yapısı ile ahşap yapı sektöründe sıklıkla duvar olarak kullanılması ile birlikte, yer ve tavan malzemesi, merdiven ve rüzgar tirbünü gibi birçok farklı üretimde de kullanılan bir yapı elemanı haline gelmiştir.
Yapısal Lamine Ahşap Teknoloji Yeni Teknoloji Ahşap Yapı Ürünleri


PROJE TASARIM ve UYGULAMA
Anahtar Teslim Ahşap Projeler

Naswood Proje Ekibi

Naswood Ahşap konusunda seçkin mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekibiyle, yurt içi ve yurt dışında, otel / avm / kamu kurum ve kuruluş projeleri, komple bina projeleri, iç-dış cephe ve zemin kaplama projeleri, sanatsal projeler v.b. sayısız anahtar teslim projeye de başarı ile imza atmıştır.

Naswood, ahşabın tomruk aşamasından, yaşam alanına kazandırılmasına
Naswood Proje ve tasarımıyla ahşap sektöründe güvenilir firma


ANAHTAR TESLİM PROJELER
Naswood Ahşap Ev

Türkiye’nin Tek, Dünya’nın Sayılı Üreticisiyiz !

Ahşap ev üretimi gerçekleştirebilmek zor ve güçlü yatırımlar isteyen bir sektördür. NASHOUSE olarak ihtiyaca ve bütçeye özel olarak ayrı tiplerdeki ahşap ev üretimlerini başarıyla gerçekleştirebilmekteyiz.

“CLT Ev” , “Karkas Ev” ve “Yığma Ev” tiplerindeki ahşap evleri, projelendirmesinden-ahşabın
Clt Ahşap Ev yapan firma Karkas Ahşap Ev ve Yığma ahşap ev yapanlar



HABERLER

Naswood Antalya Yapex Fuarı
Naswood Antalya YAPEX 2017 Fuarı

Naswood Nasreddin Orman Ürünleri 15-18 Kasım 2017 Tarihleri arasında yapılan Antalya YAPEX 2017 Fuarına..

Naswood Ankara Altındağ
Altın Dağ Biniciliğin Gözde Merkezi Oluyor

Türkiye'nin açık hava müzesi olan Altın Köy'e ilave edilen 1.200 m²’lik yapının tamamında ahşap kullandık.

Buraya açıklama yazısı gelecek
TÜRKİYE’NİN TEK, DÜNYA’NIN SAYILI ÜRETİCİSİYİZ!

Naswood Ahşap Ev üretiminde yeni teknojik yatırımlarla yoluna yükselerek devam ediyor.

GÜNCEL PROJELER

Sivas Gökmedrese 130m³ İroko

Anadolu Selçuklu Devleti’nin önemli eserlerinden biri olan Gökmedrese Restorasyon Ahşap işleri

Bursa Muhtarın Yeri 80m³ Ladin

Muhtarın Yeri Kazancı Köftecisi Çatı Uygulaması