Ahşap Pencere profiliLamine Pencere ProfilLamine Pencere ProfilLamine Pencere ProfilLamine Pencere ProfilAhşap Pencere profili

LAMİNE PENCERE PROFİLLERİ

 

Grubun pencere üretim markası NASPEN olarak, Alman normlarında (IV 68) ahşap pencere, kapı, kepenk ve üretimleri gerçekleştiriyoruz. İmalatımızda kullandığımız ithal keresteleri, bilgisayar kontrollü makinelerimizde işleyip, yine kendi kurutma fırınımızda kullanılacağı yerin ihtiyacına göre kurutuyoruz.

“Finger joint” ve “Lamine” işlemleri tamamlanmış pencere profillerini kanatlı/sabit camlı, tek/çift açılımlı, çift kanat açılmalı, üst ve dikey kayıtları eğimli, kemerli, dairesel (pivot), giyotin sürgülü gibi geniş yelpazede ürün haline getirerek, yüksek kalitede ahşap pencere seçeneklerini müşterilerimize sunuyoruz.

Pencere ürün satışımız ile birlikte, anahtar teslim olarak montajını da üstleniyoruz. Güçlü Ar-ge ve uygulama ekibimizle gerektiğinde projelerinize özel çözümler de sunuyoruz.

 

 

 

 

Çam (Pine) Ahşap Pencere

Çam (Pine) Ahşap Pencere

İreko (Ireko) Ahşap Pencere

İreko (Ireko) Ahşap Pencere

Ladin (Spruce) Ahşap Pencere

Ladin (Spruce) Ahşap Pencere

Thermowood Dişbudak (Thermo ASH) Ahşap Pencere

Thermowood Dişbudak

Meşe (OAK) Ahşap Pencere

Meşe (OAK) Ahşap Pencere

Sapelli (Sapalli) Ahşap Pencere

Sapelli (Sapalli) Ahşap Pencere

KALİTE ve ÖLÇÜ STANDARTLARI

AHŞAP PENCERE KALİTE ve ÖLÇÜ STANDARTLARI

AHŞAP PENCERE KESİTLERİ

AHŞAP PENCERE KESİTLERİ
 

 

 

  • LAMİNE AHŞAP PENCERE
  • İmalatımızda kullandığımız tüm ithal kereste, bilgisayar kontrollü kurutma fırınımızda kullanılacağı yerin durumuna göre kurutmaya tabi tutulmaktadır.
  • Finger joint ve lamine işlemler yapıldıktan sonra üstün teknolojideki bilgisayar kontrollü makinelerde üretilmektedir.
  • Dış hava koşullarına karşı ahşabı koruyan su bazlı boyalarla boyandıktan ve cilalandıktan sonra epdm fitiller, alüminyum yağmurlukları ve aksesuarları bağlanıp montaja hazır hale getirilmektedir.
  • Ürün tiplerimizde kanat yada sabit cam, tek açılım, çift açılım, çift kanat açılma özelliği, üst kayıtlardaki eğim, dikey kayıtlardaki eğim, kemerli pencere, dairesel pencere, kendi ekseninde dönüş (pivot), giyotin ve farklı sürgü çeşitler, panjur ve kepenk sistemler gibi birçok değişkene bağlı olarak birbirlerinden ayrılmaktadır.
  • Pencerenin takılacağı açıklıkta ön görülen işlevler ve yapının genel mimar üslubu bu değişkenler belirlemenize yardımcı olacaktır.
  • Örneğin manzaraya bakan güney cephesindeki bir pencerenin orta kayıtsız çift kanat açılmasını, ya da yaşam alanınızdan verandaya açılan geniş bir açıklığın katlanır sürme kapıyla çözülmesini isteyebilirsiniz.
  • Günümüzde tüketicinin özlem duyduğu ahşap sıcaklığını, şıklık ve dayanıklılığını, her türlü inşaat, restorasyon gibi uygulamalarda rahatlıkla kullanılabilen ahşap pencere sistemlerine taşıyan Naswood, kalite, şık dizayn, uygun fiyat ve farklı fonksiyonel çözümler birlikte sunmaktadır.