NASPAN

masif ahşap panel

Ahşap panel fiyatları, Ahşap panel sistemleri, ahşap masif panel, masif , Masif Panel, Ahşap Panel, Panel Ahşap, Doğal Ahşap Panel, Ladin Panel,Kayın Panel, Meşe Panel, Kestane Panel, iroko Panel, Meranti Panel, Thermowood Panel, Doğal Ahşap 

DOĞAL AHŞAPLA DOĞAL YÜZEYLER YARATIN

 

Ahşap sektöründe Türkiyenin en hızlı büyüyen üreicisi olan Naswood, dünya teknolojilerini yakından takip ederek her geçen gün yatırımlarını daha da güçlendirmektedir. Grubun masif panel markası olan Naspan, Türkiye’deki en gelişmiş panel teknolojisi ile masif panel imalatı gerçekleştirmektedir. Masif panellerimizi yumuşak, sert ve egzotik ağaçlardan üretmekteyiz.

Panelleri uluslararası kabul gören masif panel üretim tekniğine uygun olarak üretmekte, TSE standartlarında sınıflayıp müşterilerimize sunmaktayız. Masif panellerimiz % 100 doğal ahşaptır. Bu paneller finger joint ve tutkal-pres teknikleri ile ahşapların birleştirilmesinden elde edilir. Doğal ahşap olduğundan sağlam ve dekoratif ürünlerdir. Geniş ebatlı yüzey gerektiren hemen hemen tüm ahşap uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Kullanımında işçilik, zaman ve malzemeden tasarruf sağlarken, doğal malzeme olduğundan kenar bandı, kaplama gibi ekstra maliyetleri de yoktur. Üzerine işlem yapılmasına, farklı formlarda ebatlanmaya uygundur.

Masif panellerimizi birleştirmek için kullandığımız tutkal, özel ve çevre dostu bir malzemedir. Bu sebeple doğal masif panellerimiz son derece sağlıklı ürünlerdir. Mutfak tezgahı, yemek masası gibi hijyen isteyen kullanım alanlarında da güvenle kullanılabilmektedir

Naspan Ahşap Panel Naswood

NASPAN MASİF PANEL ÇEŞİTLERİMİZ

Naspan Ladin

LADİN

Ladin, ahşap yapı kolon-kirişlerinde, masif panel üretiminde, marangozluk işleri ve doğramalarda, kutu ve sandık yapımında, müzik aletlerinde, tel direği, maden direği, ambalaj ve kağıt, lif odunu, kontrplak yapımında, gemi direği yapımlarında kullanılır.

 

Naspan Ladin

 

Naspan Sarı Çam

SARIÇAM

Sarıçam, binalarda kapı, pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri, kısacası ağaç malzemenin kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir. İç-Dış cephe kaplamalarında (lambri, döşeme), lamine yapı malzemelerinde aranan bir ağaçtır.

 

Naspan SarıÇam

 

Naspan Kayın

KAYIN

Kayın (halk arasındaki yaygın ismi GÜRGEN), masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, masif panel üretiminde kullanılır.

 

Naspan Kayın

 

Naspan Meşe

MEŞE

Meşe, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, fıçı, vagon, araba, gemi, kayık, köprü ve iskele ayakları, demiryolu traverslerinde kullanılır.

 

Naspan Meşe

 

Naspan Kestane

KESTANE

Kestane, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, fıçı, vagon, araba, gemi, kayık, köprü ve iskele ayakları, demiryolu traverslerinde kullanılır.

 

Naspan Kestane

Naspan iroko

İROKO

İroko yüksek kalitede masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, decklerde, yat mobilyalarında ve güverte kaplamasında, bahçe mobilyalarında kullanılır.

 

Naspan İroko

Naspan Meranti

MERANTİ

Meranti yüksek kalitede masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, decklerde, yat mobilyalarında ve güverte kaplamasında, bahçe mobilyalarında kullanılır.

 

Naspan Meranti

 

Naspan Thermowood

THERMOWOOD®

Thermowood® ısıl işlemli doğal ahşaptan üretilmiş üstün panellerdir. Dış ortam şartlarına, yağmur ve güneşe çok dayanıklıdır. Dekoratif, fonksiyonel ve uzun ömürlüdür. Böceklenme- mantarlaşmaya karşı dirençli ve çok sağlıklı yeni nesil masif panelidir.

 

Naspan thermowood

 

MASİF PANELLERİMİZİN BAZI KULLANIM ALANLARI

 • Ahşap evlerin iç duvar, tavan ve tabanlarında
 • Yatların güverte ve mobilyalarında
 • Yer döşemelerinde
 • Kapı ve kapı kasası üretiminde
 • Okul sıralarında
 • Merdiven kaplamalarında ve döşemelerinde
 • Büro, yatak ve oturma odası gruplarında
 • Mutfak tezgahı ve dolaplarında
 • Duvar panolarında
 • Kütüphane dolaplarında
 • Vagon, karavan duvar, tavan ve tabanlarında
 • Sağlamlık gerektiren mobilyaların iskeletlerinde
 • Sandık ve Tabut üretiminde
 • Spor salonları iç döşemelerinde
 • Ve daha sayısız ahşap elemanlarında kullanılır