Başkanın Mesajı

Ekibimizin en temel gayesi bugün ve gelecekte  çevre dostu olan ve enerji tasarrufu sağlayan yapıları destekliyor olmaktır.

Başkanın Mesajı

Naswood’un  Değerli Yatırımcıları ve
İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve İş Arkadaşlarımız;

Firmamız gücünü 3 temel noktadan alır. Profesyonel bir yönetim ekibi, yüksek teknoloji ile yapılan imalat ve müşteri memnuniyeti esaslı kalite politikamız.

Tüm çalışma arkadaşlarımız, alanında uzman ve inovatif insan kaynağımız en önemli hazinemizdir. Sektörde yer aldığımız günden bu yana temel esaslarımızdan hiç vazgeçmeden bugünkü başarımızı sağladık.

Sürekli olarak yeni iş olanaklarını , bu işlerin teknolojik alt yapılarını avrupanın çeşitli ülkelerinde incelemeye ve araştırmaya başladık.

Yurdumuza baktığımızda ise ahşap sektörünün henüz emekleme döneminde olduğunu gördük . Bu geçiş döneminde başarıya ulaşmanın ve daha büyük hedeflere koşmanın ancak yüksek teknolojiyle donatılmış makine alt yapısı olan firma durumunda olmamız gerekiyordu.

Yeni projeleri ve yatırımlarımızı bu gerçekler doğrultusunda planlarken, günümüzün getirdiği ekonomik konjonktüre karşı stratejik bir yol haritası izliyor ve uluslararası arenada daha fazla görünür olmak için teknolojiyi kullanarak yeni iş modellerine olanak veren girişimlere  yatırım yapıyoruz.

Hikayemiz devam ederken kendimizi hâlâ bir aile şirketi olarak görüyor  çalışma arkadaşlarımızla birlikte aile değerlerimizi hiç kaybetmeden ve sürekli geliştirerek yolumuza devam ediyoruz.

 

Kökümüzü sağlam, dallarımızı yüksek kılan değerli çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve bize güvenen değerli yatırımcılara teşekkür ederiz.

NASREDDİN GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI

“Himmet Erbay”

 

 

Kurumsal Tanıtım Filmi

Firma Kataloğu

Sosyal Medya'da Naswood

Proje Tanıtım Videoları

Ahşabın Yolculuğu

"Türkiye'nin Öncü Dünyanın Yükselen Değeri"

Doğanın bize mükemmel iç yapısı ile hazır olarak sunduğu ahşabı, Naswood'un kalite ve tasarım gücü ile tamamlayarak daha konforlu ve doğaya saygılı projeler üretiyoruz.

Ekibimizin en temel gayesi bugün ve gelecekte  çevre dostu olan ve enerji tasarrufu sağlayan yapıları destekliyor olmaktır.

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ DÜNYANIN YÜKSELEN DEĞERİ...
footerlogo
Naswood hakkındaki yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

E-Bültene Hemen Kaydolun

Nasreddin Group All Rights Reserved © 2020

Site Creation & Technology by BigThink Digital Agency

Start typing and press Enter to search