Kurumsal

Ahşabı, geleceğin öncelikli yapı malzemesi olarak gören Naswood, üretim altyapısı, üstün teknolojisi, yüksek kalite standartları ve güçlü yatırımlarıyla sektöründe Türkiye’nin öncü, dünyanın sayılı kuruluşlarındanız.

Hikayemiz


Ahşabı geleceğin öncelikli yapı malzemesi olarak gören Naswood, üretim altyapısı, üstün teknolojisi, yüksek kalite standartları ve güçlü yatırımlarıyla ahşap sektöründe Türkiye’nin öncü, dünyanın sayılı kuruluşlarındandır.

Naswood, sektöre 1990 yılında kamış ve hasır ürünleri üretimi ile giriş yapmış olup; bugün, Muğla, Antalya ve Ukrayna’daki modern ahşap üretim tesislerinde 31.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 49.000 m2’lik alanda, geniş ürün yelpazesiyle ahşap yapı elemanları üretimlerini başarı ile sürdürmektedir.

Naswood, Uluslarası Thermowood Birliği’nin sertifikalı resmi Thermowood üreticisi olup, Thermowood ahşap ürünlerini başarı ile üretmektedir. Aynı zamanda 45 m. uzunluğa ve 3,3 metre yüksekliğe kadar düz, eğrisel ve değişken kesitli formlarda lamine ahşap üretiminde de sektör lideridir.

Ayrıca hazır ürün olarak veya projenin niteliğine göre; CLT panel, kolon, kiriş, masif panel, cephe ve dış mekan zemin kaplama ürünleri, ahşap pencere, kapı sereni ile birlikte ahşap evleri de başarı ile üretmektedir.

Üretimin yanında, ahşap konusunda seçkin mühendisleri, mimarları, üretim ve uygulama ekibiyle Naswood, yurt içi ve yurt dışında, otel / avm / kamu kurum ve kuruluş projeleri, komple bina projeleri, iç-dış cephe ve zemin kaplama projeleri, sanatsal projeler v.b. sayısız anahtar teslim projeye de başarı ile imza atmıştır.

Naswood, ahşabın tomruk aşamasından, yaşam alanına kazandırılmasına kadar olan tüm süreçlerini, kendi bünyesinde gerçekleştirebiliyor olmanın avantajlarını ve haklı gurunu yaşamaktadır.

Kökümüzü sağlam, dallarımızı yüksek kılan değerli çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve bize güvenen değerli yatırımcılara teşekkür ederiz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Firma Kataloğu

Sosyal Medya'da Naswood

Proje Tanıtım Videoları

Ahşabın Yolculuğu

"Türkiye'nin Öncü Dünyanın Yükselen Değeri"

Doğanın bize mükemmel iç yapısı ile hazır olarak sunduğu ahşabı, Naswood'un kalite ve tasarım gücü ile tamamlayarak daha konforlu ve doğaya saygılı projeler üretiyoruz.

Ekibimizin en temel gayesi bugün ve gelecekte  çevre dostu olan ve enerji tasarrufu sağlayan yapıları destekliyor olmaktır.

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ DÜNYANIN YÜKSELEN DEĞERİ...
footerlogo
Naswood hakkındaki yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

E-Bültene Hemen Kaydolun

Nasreddin Group All Rights Reserved © 2020

Site Creation & Technology by BigThink Digital Agency

Start typing and press Enter to search