NASREED

HASIR DEKORASYON

HASIR ÇATI ve DEKOR 1975’DEN BAŞLAYAN TECRÜBE

Geniş ürün yelpazesi, kapasitesi, kalitesi ile ahşap üretiminde akla gelen ilk markalar arasında olmayı başaran NASWOOD, gücünü 1975 yılındaki ilk girişimi olan kamış ve hasır üretimine borçludur.

Geniş ürün yelpazesi, kapasitesi, kalitesi ile ahşap üretiminde akla gelen ilk markalar arasında olmayı başaran NASWOOD, gücünü 1975 yılındaki ilk girişimi olan  kamış ve hasır  üretimine borçludur.

Gelişen teknoloji ile birlikte güçlendirdiğimiz yatırımlarımızla; projeye özel olarak hasır çatılar üretmekle birlikte “Bali Evleri” ismiyle klasikleşmiş olan

hasır çatılı mistik gazeboları, hasır şemsiyeleri ve farklı hasır dekor ürünlerini NASREED markamız altında sunmaktayız. Günümüzde oldukça yaygınlaşan

hasır çatı ve hasır dekor ihtiyaçlarını; “Ham Kamış”, “Saz”, “Örgülü Kamış” ve “Papür” Hasır Çatılarla birlikte; “Saz”, “Kargı-Papür” ve “Kamış” şemsiyeleri üretimlerimizle karşılamaktayız.

Başta göller yöresi olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden temin ettiğimiz sazları, proje ihtiyacına göre kendi üretim tesisimizde dokuyarak montaja hazır hale getirmekteyiz. NASREED olarak hasır dekor üzerine ihtiyacınız olabilecek her ürün için üretime hazırız.

HASIR DEKORASYON

BALİ EVLERİ

Bali evlerinin “Ham Kamış”, “Saz”, “Örgülü Kamış” ve “Papür” Hasır Çatılarla birlikte; “Saz”, “Kargı-Papür” ve “Kamış” şemsiyeleri  üretimlerimizi ustalık ve titizlikle her mimariye uygun şekilde yapılabilmekteyiz.

 

HASIR ÇATILAR

Uygulanan projeye doğal, daha huzur verici ve daha rahatlatıcı bir hava katan projeye özel olarak hasır çatılar üretmekteyiz.

 

HASIR ŞEMSİYELER

%100 doğal malzemelerden üretilen Hasır Şemsiyelerimiz bahçenizde, verandanızda, ve işletmenizde doğal alanlar oluşturmanızı sağlar.

 

TÜRKİYE’NİN ÖNCÜ DÜNYANIN YÜKSELEN DEĞERİ...
footerlogo
Naswood hakkındaki yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

E-Bültene Hemen Kaydolun

Nasreddin Group All Rights Reserved © 2020

Site Creation & Technology by BigThink Digital Agency

Start typing and press Enter to search